روش های پرداخت و ارسال سفارش

تمامی فرایند پرداخت  سفارش در دوباره کالا از طریق سایت فروش  به آدرس https://www.dobarekala.com  و به صورت آنلاین از طریق درگاه  اینترنتی بانکی تحت نظارت شاپرک صورت می گیرد. کاربران عزیز دوباره کالا می توانند از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای شما ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
 

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

  - شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  -  رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

   - CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

    - تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

بعد از پرداخت صورت حساب و بازگشت به سایت، وضعیت سفارش شما به "درحال پردازش" تغییر می کند. زمان آماده سازی سفارشات  بین 3 تا 14 روز است. این زمان بسته به اینکه از کدام فروشنده کالاهای فاکتور را خریداری کرده اید متغیر است. زمان ارسال در صفحه اختصاصی هر محصول قابل مشاهده است.

در صورت بازگشت به سایت و  نمایش پرداخت ناموفق و یا خطا، مبلغ حداکثر تا 72 ساعت به طور اتومات توسط شبکه بانکی به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اما برای اطمینان از وضعیت دقیق پرداخت می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

پس از انجام تست های لازم و بسته بندی سفارش، مرسوله برای ارسال تحویل خواهد شد. برای ارسال مرسوله ها دوباره کالا به ترتیب با تیپاکس چاپار و پست همکاری می کند. در صورتیکه  آدرس شما در محدود ه تیپاکس و یا چاپار قرار نداشته باشد. برای ارسال تحویل شرکت پست داده خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش و قبل از پرداخت ، آدرس دقیق را به طور کامل بادقت و صحیح  وارد   نمایید. همینطور نام و نام خانوادگی  ، شماره همراه و کدملی گیرنده نیز برای تحویل مرسوله الزامی است.

تذکر : در صورت ثبت آدرس اشتباه و اطلاعات اشتباه گیرنده ، دوباره کالا مسئولیتی ندارد.